fcb
Partneri
Partner klubu
Martin
Mesto Martin -
Mesto Martin a okolie ponúka bohatstvo prírodných podmienok pre šport, turistiku a cestovný ruch. Kúpaliská, kryté plavárne, lyžiarske strediská, zariadenia letnej a zimnej rekreácie, športové areály majú pozitívny vplyv na výchovu mladých ľudí, z ktorých sa rodia významní športovci úspešne reprezentujúci Martin a Slovensko.
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
sportzar
Správa športových zariadení mesta Martin -
Naším hlavným predmetom činnosti je: spravovanie zverených mestských športovísk, reprezentácia mesta Martin prostredníctvom športových, kultúrnych a iných aktivít, vytvárať priaznive podmienky pre rozvoj výkonnostného športu, vytvárať podmienky pre rozvoj záujmov a záľub občanov mesta v oblasti športu a zábavy, vytvárať vlastné finančné zdroje a tie používať na prevádzku, zveľadenie a budovanie športovísk, prenájom nebytových priestorov
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
brantnerfatra
Brantner Fatra s.r.o
Brantner Fatra je významným členom spoločností skupiny Brantner na Slovensku, poskytujúcim široký rozsah služieb pre mestá, obce, podnikateľskú sféru a občanov. Naším základným cieľom je orientácia na zákazníka, chápanie jeho potrieb, flexibilita pri poskytovaní služieb v nadväznosti na kvalitu a efektivitu, pri zachovaní a zveľaďovaní nášho životného prostredia.
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
sport-martin
Združenie športových klubov a oddielov mesta Martin
ZŠKaO je občianske združenie ľudí, klubov a oddielov, ktorým nie je ľahostajný športový život v meste Martin. Združenie vykonáva činnosť za účelom zabezpečenia dôstojných podmienok pre aktívnu športovú činnosť svojich členov.
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
fanysport
Fany sport - Hokejová výstroj
Fany Sport sa špecializuje na trh s hokejovou výstrojou a textilom pre všetky športy. Kladieme dôraz hlavne na kvalitu a spokojnosť zákazníkov. Prinášame kompletný sortiment služieb spojený s poradenstvom pri nákupe. Keďže zákazník je pre nás dôležitý, sme ochotní pristúpiť aj k individuálnym riešeniam na mieru. To všetko za veľmi výhodné ceny na Slovenskom trhu.
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
szlh
Slovenský zväz ľadového hokeja
je riadiacim orgánom Slovnaft extraligy - najvyššej slovenskej hokejovej ligy. Okrem toho riadi viacero iných hokejových súťaží, konkrétne : 1. hokejová liga SR, 2. liga seniorov, 1. liga žien, Slovnaft Extraliga juniorov, 1. liga juniorov, Extraliga dorastu, 1. liga dorastu, Žiacke ligy
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
scs
Sport Club Slovakia s.r.o, Košice
Spoločnosť sa zaoberá predajom reklamných plôch na športoviskách
Partner klubu MHK Martin
Partner klubu
Persson s.r.o, Liptovský Mikuláš
Spoločnosť ponúka Outsourcing. Komplexný produkt prevzatia vybraných činnosti vo Vašej spoločnosti. Následne tieto činnosti budú pre Vás v plnom rozsahu vykonávať profesionálne školení naši pracovníci. Je vhodný pre spoločnosti, ktoré sa sústredia na optimalizáciu nákladov ľudských zdrojov ako jednej z kľúčových konkurečných výhod. Ponúkané služby : aktívny telemarketing, pasívny telemarketing, outsourcing správy a vymáhania pohľadávok, outsourcing mzdovej a personálnej agendy, direct mailing. Okrem týchto služieb sa spoločnosť zaoberá aj výrobou piva a sladu.
Partner klubu MHK Martin
Partner webu
x-tech X-Tech, s.r.o. - sú veci bez ktorých sa nezaobídete...
Spoločnosť X-Tech, s.r.o. ponúka široký sortiment významných výrobcov v oblasti kancelárskej, výpočtovej a telekomunikačnej techniky. Zabezpečuje kvalitný zákaznícky a predajný servis spojený s komplexnými záručnými a pozáručnými službami. Ponúka ucelené riešenia „starostlivosti“ pre malé, stredné a väčšie podniky. Projektuje a inštaluje systémy štruktúrovanej kabeláže a samozrejmosťou sú aj prepojenia segmentov postavené na báze optických vlákien alebo mikrovlnnej rádiovej technológie. Zákazníkom poskytuje také riešenia, ktoré sú plne prispôsobené jeho požiadavkám a potrebám. Vytvára elegantné web prezentácie, ktoré pomáhajú klientom dosahovať ich ciele.
Partner webu MHK Martin
Október 2020calendarcalendar
PoUtStŠtPiSoNe
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Doma      Vonku
Logo MHK MARTIN
Aktuality
Rozprávkový ľad
16. január 2020
 KlubGPWLGF:GAPTS1Popradské líšky0000:002ŠARIŠANKA Prešo0000:003HC Osy Spišská N0000:004MHK Martin0000:005ŽHKm Zvolen0000:006MKHL KTH KRYNICA-Z0000:007ICE DREAM Košice0000:008HC ŠKP Bratislava0000:00
Prihlásenie

Prihlasovací formulár

Zadajte Vaše meno a heslo pre prihlásenie

Prihlásiť automaticky pri ďalšej návšteve